O kávě Marley Coffee

Marley Coffee je gourmet káva s příchutí kakaa, tmavé čokolády, borůvek, kandovaného ovoce a sladkého karamelu. 100% Arabica a 100% bio káva je směsí pečlivě vybraných kávových zrn z celého světa, například Etiopie, Střední Ameriky, Jamajky a dalších míst, která společně tvoří dokonalý mix. Marley Coffee je fair trade, přísně dbá na dodržování etických principů při pěstování, udržitelnost a podporuje charitu.

Syn slavného jamajského hudebníka splnil svému otci sen stát se farmářem vynikající kávou Marley Coffee.

Bob Marley vyrůstal ve farmářské oblasti Jamajky Nine Mile, kde získal hluboký respekt k přírodě
a lidskosti, který se stal jeho celoživotním krédem. Vždycky snil o tom, že se jednoho dne vrátí ke svým kořenům, k farmaření. Předčasná smrt mu v tom zabránila, ale jeho velký sen naplnil hudebníkův syn Rohan se svou vynikající kávou Marley Coffee, značkou, která vznikla na Bobovu počest. Rohan si z dětství dobře pamatoval rituální přípravu kávy své babičky. Ten proces se v  rodině Marleyových předával z generace na generaci a ona jej dovedla k dokonalosti. Právě podle jejího receptu a se stejnou láskou a péčí se vyrábí Marley Coffee.

Rohanova plantáž leží v pohoří Blue Mountains u Portlandu ve východní části Jamajky. Produkuje výhradně bio kávu bez použití jakýchkoli hnojiv či pesticidů.

Marley Coffee se drží filozofie rastamanů: je nejen bio, ale také etická – fair trade káva pochází výhradně z udržitelných zdrojů a nemalá část zisku putuje na charitu, konkrétně na výstavbu školních hřišť. Kromě toho značka podporuje nadaci The Kicks For Cause.

Značka Marley Coffee má v nabídce populární kávu plnou květinových tónů, s postupně se odkrývajícími chutěmi borůvek, kakaa a koření.

Marley Coffee je stejně cool jako rytmy reggae, se kterými Bob Marley dobyl celý svět. Teď ho dobývá Rohan se svou kávou, jejíž chuť připomíná Jamaiku – ostrov věčného slunce. Všechny příchutě mají opojné aroma, bohatou, sametovou chuť a jsou pojmenovány po slavných Bobových hitech. Až se s jednou z nich usadíte do pohodlného křesla, abyste si ji v klidu vychutnali, dost možná si přitom budete broukat skladbu, která kávě dala jméno.

O kávě

Marley Coffee je značka založená synem Boba Marleyho, Rohanem. Tak jako byla pro Boba životním posláním hudba, Rohanovým se stala káva. Obojí pak představuje denní potřebu, která dělá náš život lepším. Marley Coffee tvoří 100% bio Arabica, která je pěstována na několika vybraných ekologických plantážích.

Vliv na zdraví

Marley Coffee to jsou kávová zrna v jejich nejryzejší přírodní čistotě. Díky tomu, že se jejich pěstitelé vyhýbají používání umělých hnojiv, pesticidů a dalších neekologických prostředků produkují bio kávu nejvyšší kvality, která nezatěžuje zdraví konzumentů škodlivými látkami.

Jak Marley Coffee pomáhá

Tím, že i Vy se rozhodnete pro pití Marley Coffee, se stanete součástí pomyslné komunity lidí, kterým záleží na světě kolem nich. Koupí kávy přispíváte na spravedlivou odměnu sběračům, postavíte se na stranu ekologického pěstování kávy a snaze o zachování přirozené fauny a flory v místech plantáží. V neposlední řadě podpoříte charitativní iniciativy 1love a The Kicks For Cause.

Marley Coffee Lifestyle

Káva Marley Coffee není masovou záležitostí a svědčí o vybraném životního stylu. Volí ji především gurmáni, kteří preferují kvalitní, originální kávu s přidanou etickou hodnotou.

Jména všech směsí Marley Coffee jsou převzata z nejslavnějších hitů Boba Marleyho. Marley Coffee se tak může stát skvělou součástí Vaší párty v reggae stylu, kde své hosty překvapíte originální kávou, kterou u Vás možná ochutnají poprvé, ale jistě ne naposledy.

Plantáže

Kávová zrna prodávaná Marley Coffee jsou pěstována pouze v bio kvalitě na ekologických farmách Jamajky, Peru High Grown, Ethiopia Yirgacheffe, Indonesia Sumatra, Papua, New Guinea.

DO ESHOPU

Gourmet kávové kapsle Caffesso

100% kompatibilní do kávovaru Nespresso, Delonghi, Krups.