Káva Caffesso

Caffesso je anglická značka kávových kapslí 100% kompatibilních s Nespresso® kávovary. “Caffesso je distingovaná značka vyráběna odborníky s dlouholetými zkušenostmi.“ Jedinečné kapsle espresso směsí, vítězové v testech Great Taste 2013 (UK) s oceněním kvality a chuti. Směsi kávy Caffesso jsou vyrobeny se znalostmi regionálních italských přístupů přípravy chutné kávy.

Káva Caffesso vás zavede na jih Itálie, kde u kávy mají rádi jemné aroma a tóny tmavé čokolády. Do střední Itálie, kde pijí espresso s květinovými a karamelovými tóny, ale i do nejstarších oblastí výskytu kávy a poskytne vám bohatost chuti.

Caffesso je dostupné ve směsích:

Decaffeinato, Lungo Forte, Italiano, Aromatico, Milano, Forza Roma, Indiano, Intenso, Grande Gusto, Colombian, Sidamo, Vanilla, Chocolate a Caramel.

Nabízí různě silné směsi až po výrazné, aromatické espresso s plným tělem a intenzivní silou, ale i bezkofeinovou kávu. Kapsle jsou baleny po 10 kusech v krabičce. Velké ekonomické balení obsahuje 60 kapslí.

Pro nové zákazníky máme připraven testovací box Grande Gusto s různými druhy kávy.

Kapsle Caffesso jsou kompatibilní i s novými Nespresso Inissia kávovary a druhou generací U Nespresso kávovarů. Tyto dva stroje se mírně liší od klasického designu Nespresso kávovarů a většina kapslí jiných značek není s nimi kompatibilní.

Caffesso nabízí vynikající espresso směsi za výbornou cenu.

Itálie – domov Espressa

Italové vynalezli espresso, a kde jinde se mohlo Caffesso inspirovat při tvorbě své hlavní kapslové linie než v domovině té nejlepší kávy? Ke spolupráci přizvalo zkušené odborníky a mistry pražíren, aby nám pomohli vytvořit jedinečné luxusní kávové kapsle Caffesso.

Švýcarská Inspirace

Pražení kávy je skutečným uměním a naším hlavním cílem je zprostředkovat tento zážitek i vám. Kvalita a hlavně chuť naší kávy bude stát vždy na prvním místě a i když je značka Caffesso celosvětovou, je tvořena a zdokonalována v Itálii – těmi nejpovolanějším Nestlé začalo s prodejem kapslí pod značkou Nespresso ® již v roce Švýcarsku. V současné době existují miliony domácností a malých podniků, které se těší lepšímu domácímu espressu právě prostřednictvím malých praktických kávovarů nesoucích tuto značku – přidejte se k této komunitě!

Baleno v Evropě

Spokojenost zákazníků je pro nás vždy na prvním místě a tak kromě vysokého kvalitativního standardu nabízíme jako bonus také snížení nákladů při zachování té nejlepší chuti. Kapsle jsou produkovány a baleny v Evropě, takže můžeme vždy dohlížet na dodržování kvality bez kompromisů.

DO ESHOPU

Gourmet kávové kapsle Caffesso

100% kompatibilní do kávovaru Nespresso, Delonghi, Krups.