Dolce Gusto kompatibilní kávové kapsle.

LUXUSNÍ ZNAČKA

Interpretace slova Caffesso znamená v italštině pozitivní reminiscenci, kterou si každý pamatuje už od dětství. Perfektní soulad s pocity zákazníků ke Caffesso kávovým směsím.
Caffesso je distingovaná značka, která vznikla v roce 2010, uvedením kompatibilních kapslí na trh. Zaměstnanci Caffesso mají dlouholeté zkušenosti z prostředí prodeje luxusních značek kávy.

OCENĚNÍ

Caffesso přináší luxusní a jedinečné kapsle s espresso směsmi.
V roce 2013 Caffesso vítězí v testech Great Taste (UK). Směsi Milano, Forza, Roma a Indiano získávají nejvyšší ocenění kvality a chuti.
V Great Taste jsou standardně hodnocené desítky tisíc produktů v tisících hodinách testování naslepo. Produkty hodnotí více než 400 porotců, mezi nimi i nejlepší angličtí šéfkuchaři, odborní kritici, nákupčí kvalitních potravin z velkých londýnských obchodních domů (Harrods, Selfridges, Fortnum & Mason …).

KVALITA …. TRVÁ DÉLE NEŽ 15 SEKUND

Filozofie Caffesso pochází z dlouholetých zkušeností a pozorování, jak si svět nejvíce užije své espresso. Krátký okamžik během dne, když si lidé vychutnají svou kávu. Jako znalci si všimnou chuť i intenzitu. Ale pití kávy přináší zákazníkům Caffesso hlavně radost, uvolnění a zábavu. Kvalita trvá déle než 15 sekund a Caffesso přináší svým zákazníkům i možnost dozvědět se více o kávě. Někde mezi emocemi a objevováním nového, se mohou naši zákazníci stát opravdovými znalci. V sortimentu Caffesso je něco, co vykouzlí úsměv na tváři každého. Caffesso …. pro Itala ve vás!

Směsi Caffesso jsou vyrobeny s přihlédnutím k regionálním italským specifikacím přípravy chutné kávy.

DO ESHOPU

Gourmet kávové kapsle Caffesso

100% kompatibilní do kávovaru Nespresso, Delonghi, Krups.